3 صرفه جویی در زمان برای کمک به بازاریابی ایمیلی شما


دختران با موهای مجعد شادی که با پدرشان سرگرم می شوند در حالی که او سعی می کند با لپ تاپ خود کار کند.

اگر شما هم مثل بقیه ما هستید، به نظر می رسد حواس پرتی در اوج خود است.

هیچ چیز عادی نیست. چه افراد بیشتری در خانه وجود داشته باشند، چه باید در بالای شغل خود به مدرسه خانگی بروید، یا با نگر، دست و پنجه نرم می کنید، همه مشغول هستند. این شرایط زمان، انرژی و تمرکز شما را از بین می برد.

و زم، که دامنه توجه شما کم است، سخت است که هر زم، را که ممکن است برای ارسال ایمیل و پرورش مش،ین خود اختصاص دهید. اما نترس! در چنین مواقعی است که اتوماسیون و حیله گری در محتوای شما می تواند بهترین دوستان بازاریابی ایمیلی شما شود.

3 استراتژی صرفه جویی در زمان و انرژی برای فعال نگه داشتن بازاریابی ایمیلی شما

 1. پست های وبلاگ جدید را به صورت خودکار به لیست های پستی خود ایمیل کنید.
  وقتی زمان کوتاه است، بحث در مورد پروژه ای که باید به آن رسیدگی شود طبیعی است: آیا یک پست جدید به سایت خود اضافه کنید. یا به لیست پستی خود ایمیل بفرستید؟ با یک کمپین RSS خودکار به ایمیل، می تو،د هر دو را همزمان انجام دهید.

  هنگامی که یک کمپین خودکار RSS به ایمیل ایجاد کردید، به روز رس، های جدید سایت شما به طور خودکار به لیست پستی شما ارسال می شود و در زمان بندی انتخابی شما ارسال می شود. با یک کمپین پستی خودکار، نیازی به تصمیم گیری در مورد ایجاد یک پست جدید یا نوشتن یک ایمیل جدید نیست.

  شما به روز رس، را در سایت خود ارسال می کنید. ما ایمیل را برای شما به صورت خودکار ارسال می کنیم

 2. ارسال مجدد محتوای همیشه سبز از وب سایت شما.
  ارسال مجدد محتوای قدیمی از سایت شما یک استراتژی عالی است محتوای مرتبط را برای مش،ین خود ارسال کنید، که لیست ایمیل شما را درگیر نگه می دارد و در عین حال نیاز به ایجاد محتوای جدید را کنار می گذارد.

  حتی اگر عوامل حواس پرتی در حال افزایش باشند و توجه شما به جهات مختلف کشیده شود، فقط چند دقیقه طول می کشد تا ویرایش و ارسال مجدد یک ایمیل از بایگ، شما یا به یک ایمیل جدید با محتوای منتشر شده قبلی ارسال کنید در سایت شما

  بررسی به مش،ان من ایمیل بزنید خارج از آن لیست کارها! ✔

  آیا نگران ارسال مجدد محتوا به افرادی هستید که ممکن است قبلاً آن را دیده باشند؟ برای شروع، خوب است به خاطر داشته باشید که درصدهای نرخ باز شما همیشه مش،ین ی،ان نیستند. این بدان م،است که اگر میانگین نرخ باز شدن ایمیل‌های خود بین 17 تا 20 درصد باشد، در هر ایمیل 17 تا 20 درصد نیست.

  هنوز در مورد ارسال مجدد محتوای قدیمی مردد هستید؟ یک یادداشت به بالا اضافه کنید که ارسال مجدد را تأیید می کند. ما شرط می‌بندیم که فهرست شما کاملاً متوجه می‌شود که تحت فشار زمان قرار گرفته‌اید، خودشان، و همچنان از شما که برای رسیدن به هدف و ارائه ارزش وقت صرف می‌کنید قدرد، می‌کنیم.

 3. قیف‌های بایگ،‌شده و چالش‌های ایمیل گذشته را بازگرد،د.
  آیا تا به حال دوره یا چالشی ایجاد کرده اید؟ وقتی دامنه توجه و انرژی شما محدود است، زمان بهتری برای بیرون کشیدن آنها از کشوی دیجیتال و ارائه آنها به مش،ین وجود ندارد.

  در صورت نیاز چند ویرایش انجام دهید، سپس فرم‌های جدید را ویرایش یا ایجاد کنید و آنها را با لیست خود به اشتراک بگذارید (یا اگر کمپین‌های متعددی دارید که می‌خواهید اجرا کنید، گزینه‌هایی برای ثبت نام در همه آنها ارائه دهید!). به راحتی می تو،د راه اندازی کنید بر،ب ها یا فیلدهای سفارشی – برای پست های هدفمند آینده، و در راه حفظ لیست(های) خود و ارسال ایمیل به خوبی خواهید بود.

  مشتریان FeedBlitz می تواند به راحتی هر کمپین قیفی را راه اندازی مجدد کند در هر زمان، مش،ینی را که قبلاً کمپین را تکمیل کرده‌اند، به ابتدا ارسال می‌کند. همچنین شبیه‌سازی کمپین‌های قیف موجود برای تنوع بخشیدن به ایمیل‌های خود و راه‌اندازی کمپین‌هایی که توسط اتوماسیون پیشرفته ما طراحی شده‌اند، بسیار آسان است.

کم بودن زمان و تمرکز به این م،ی نیست که باید مش،ین ایمیل خود را قرب، کنید.

سه نکته بررسی شده در بالا به شما این امکان را می دهد که از قابلیت های اتوماسیون در نوک انگشتان خود نهایت استفاده را ببرید. آنها برای صرفه جویی در وقت شما در شرایط عادی ساخته شده اند، اما در مواقع استرس شدید مفید هستند.

در تنظیم واقعی آن و فراموش ، آن، شما لیست خود را فعال و درگیر نگه می دارید، تا مطمئن شوید که وقتی همه ما از طرف دیگر بیرون می آییم، آنها همچنان آماده هستند و گوش می دهند، بدون اینکه وقت زیادی از شما بگیرند.

قهرمان بازاریابی ایمیلی خود باشید. بیشتر بد،د آزمایشی رایگان ما و با ما در تماس باشید صفحه پشتیب، برای تماس با ما از طریق ایمیل، چت یا حتی تلفن. پشتیب، زنده از دوشنبه تا جمعه، 9 صبح تا 5 بعد از ظهر شرقی در دسترس است.


منبع: https://feeds.feedblitz.com/~/622645908/0/feedblitz/