Reflection – 2018 – Kirei Makeup


وای! چه سالی! من نمی توانم باور کنم که سال 2018 به پایان می رسد. امسال به خصوص احساس می کردم که به تازگی پرواز کرده است. می دانم که امسال اصلاً این وبلاگ را به روز نکرده ام و می خواهم از همه ،، که هنوز وبلاگ من را بررسی می کنند تشکر کنم. این پست امروز کمی بیشتر یک داستان شخصی خواهد بود و من احساس کردم باید آن را بنویسم زیرا این را مدیون شما دوستان هستم که به من پایبند هستید.

همانطور که می د،د، از تابستان 2017، من بوتیک خودم را در همیلتون راه اندازی کرده ام. ثابت شده است که این یک چالش است، به خصوص که من خودم آن را با کمک N انجام می‌دهم. بدیهی است که از انجام آن لذت بردم، اگرچه روزهایی بود که دلم می‌خواست تسلیم شوم. در مجموع، فروشگاه واقعاً شگفت‌انگیز بوده است، و من به اندازه کافی خوش شانس بودم که در این راه با افراد فوق‌العاده‌ای آشنا شدم. فرصت های دیگر در خانه ام را زدند، و من بسیار سپاسگزارم که در راه اندازی فروشگاه خودم جهشی کردم. لیست مشتریان من امسال افزایش یافته است و برخی از آنها به دوستان تبدیل شده اند.

با این حال، امسال چندین بار درگیری های شخصی را نیز پشت سر گذاشته ام. بسیاری از شما باید تا به حال بد،د که من یک شخص بسیار خصوصی هستم. این وبلاگ بازتابی از آن است. من فقط چیزهایی در مورد آرایش، زیبایی، مراقبت از پوست و هیچ چیز شخصی به اشتراک می گذارم. من دوست ندارم زیاد درباره خودم با دنیا به اشتراک بگذارم، به خصوص وقتی به حریم خصوصی مربوط می شود. با این حال، باید بد،د که من یکی از اعضای فامیل خود را امسال از دست دادم و یکی دیگر بیمار شد. این موضوع عمیقاً بر من تأثیر گذاشته است و بنابراین باید چندین تصمیم مهم برای سال 2019 بگیرم.

این ی،ی چی؟ من هنوز نمی دانم. برنامه ها و اه، من به دلیل اتفاقاتی که در چند ماه گذشته رخ داده تغییر کرده است، و امیدوارم این تغییرات که در سال 2019 اعمال می شود به من اجازه دهد که به طور منظم وبلاگ نویسی کنم و ویدیوهای یوتیوب خود را به روز کنم.

در همین حال، شما همیشه می تو،د من را دنبال کنید اینستاگرام (jillyijoe@) برای آموزش های کوتاه و نگاه ، به آنچه در زندگی من می گذرد. این وبلاگ، ممکن است در نهایت با نام دیگری منتقل شود یا نشود، هنوز مطمئن نیستم.

با این حال، یک چیز مطمئنا، 2018 برای من خوب بوده است. همه شما عالی بودید به سلامتی 2019!
منبع: http://kireimakeup.com/reflection-2018/