BAFTA Beauty Breakdown – جما آرترتون


دیشب جما آرترتون عالی را برای جوایز بفتا ساختم. من همیشه عاشق آرایش جما هستم، او انرژی دوست داشتنی دارد و واقعا از روند آرایش لذت می برد. او یک لباس شیک مشکی و یک شانه از آلبرتا فرتی پوشیده بود که با جواهرات زمرد و الماس شگفت انگیز ،یب شده بود (طراحی شده توسط استایلیست uber الیزابت سالتزمن) وقتی آنها را دیدم می دانستم که می خواهم آرایش شیک و قدرتمندی باشد و همیشه عاشق لب های قرمز با زمرد هستم!

در اینجا خلاصه من از محصولات استفاده شده است …

مراقبت از پوست – قبل از اینکه شروع کنم، روی یکی دو تا زدم ماسک چشم ژل هیدرای پرو کلاژن Elemis برای آبرس، و کاهش هرگونه پف زیر چشم. (گاهی اوقات هنگام استفاده از سایه چشم اینها را رها می کنم – آنها برای جمع آوری هر گونه قطره اضافی عالی هستند.) سپس پوست را با استفاده از آن آماده می کنم. کنسانتره ، Embryolisse Lait.

پایه – من می‌خواستم پایه‌ها صاف و در عین حال طبیعی به نظر برسند و چون جما قبلاً پوست شگفت‌انگیزی دارد، انتخاب کردم Vitalumiere Aqua از Chanel در 20، لایه های نازک ،ید و صاف کنید. برای کانسی، استفاده کردم کانسی، استتار Lancome’s Teint Idole Ultra Wear در Buff (N) 215 برای زیر چشم و استتار مخفی لورا مرسیه در SC2 برای پنهان ، نقطه پین.

برای ایجاد درخشش ظریف، استفاده کردم Becca’s Shimmering Skin Perfector در مروارید (یکی از کیت های مورد علاقه من) روی استخوان گونه و تمام نقاط بلند اعمال می شود و سپس با برس فونداسیون ،یب و صاف می شود تا جلوه ای یکپارچه ایجاد شود.

چشم ها – برای چشم، من آماده با NARS Pro Prime و شستشوی رنگ خنثی از پالت سایه چشم تام فورد Nude Dip، مجسمه سازی و تعریف با سایه کمی تیره تر. فر ، سریع مژه ها با استفاده از اعتماد من بیگودی شو Umera و سپس لایه های ریمل ضد آب Lancôme’s Doll Eyes در مشکی – این یک ریمل واقعا خوب برای فرش قرمز است، جلوه ای طبیعی ایجاد می کند که چشم های ، دارد و تکان نمی خورد. بعد درخواست دادم مژه های انفرادی کوتاه Ardell به گوشه های بیرونی برای بال زدن بیشتر.

ابروها – استفاده کردم پودر ابرو Suqqu’s Brow 01 برای ایجاد یک شکل قوی اما طبیعی و تکمیل آنها ابروی پسر Glossier به رنگ قهوه ای برای تعریف بیشتر و ثابت ماندن.

لب – من می خواستم لب ها بی،ه نهایی ظاهر باشند و برای انجام این کار یک لایه سبک از آن اعمال کنم L’absolu Rouge لانکوم در ایزابلا و لکه دار شد. سپس برای تعریف و ایجاد شکل از آن استفاده کردم مداد لب MAC در گی،. سپس ایزابلا را در لبه های بیرونی و یکی از سایه های رژ لب مورد علاقه ام زدم. Lancome’s L’absolu Rouge در Idôle – یک قرمز مرج، روشن، فقط به مرکز لب برای یک نفخ سه بعدی. (برای مشاهده نحوه دستیابی به این ظاهر لب، برای آموزش من اینجا را کلیک کنید.)

گونه ها – گونه های جما به طور طبیعی باورن،ی هستند، بنابراین من با آن برجسته کردم پودر مجسمه سازی کوین آکوین در نور. در نهایت برای اینکه کل ظاهر را کنار هم بیاورم، یک پاپ از اضافه کردم فلاش تام فورد تا گونه هایی که به سمت معابد بالا می روند.

من با یک پودر سبک تمام کردم پودر شانل در شفاف برای تنظیم زیر چشم و مات ، ناحیه t.

جما مو توسط آندریاس وحشی.
منبع: https://www.lisaeldridge.com/blogs/articles/bafta-beauty-breakdown-gemma-arterton