6 وظیفه گیم مستر اتاق فرار پازل روم-آل اسکیپ اخبار روز | allescape

6 وظیفه گیم مستر اتاق فرار پازل روم-آل اسکیپ اخبار روز | allescape

داشتن یه تیم 4 تا 8 نفره استاندارد اکثر اتاق فرارهاست و پیشنهاد ما داشتن یک تیم 5 اتفاقات اسکیپ روم نفره است. قوانین خاص خودشان را دارند که لازم است قبل از رزرو بلیط آن ها را مطالعه کنید. بعضی منابع به یک ورژن بازی زنده اشاره می‌کنند که در سال ۲۰۰۶ در کالیفرنیا به نام «تکه نارنجی» پدیدار شد. هر چند طراح آن یک دانشجوی ژاپنی به نام تاکائو کاتو بود که وقتی دید دوستش در حال انجام بازی ویدئویی فرار از اتاق است به فکر ساختن ورژن واقعی آن افتاد و اولین اتاق فرار شهر سیلیکون‌ولی را در سال ۲۰۰۷ طراحی کرد. نحوه کنترل کردن بازی توسط بازی گردان به صورت حضوری نبوده و با کمک دوربین‌های مداربسته صورت می‌گیرد. در هنگام کار، گیم مستر باید تمام تمرکزش را بر روی بازی گذاشته و حواسش را به فعالیت های دیگر معطوف نکند تا بتواند تجربه بی نظیری را برای بازیکنان رقم بزند.

  • شاید یک اتفاق ناگهانی، بهترین توضیح برای این اصطلاح اسکیپ روم باشد.
  • شاید مهم‌ترین نقش و وظیفه یک گیم مستر، آموزش اتاق فرار به بازیکن‌ها باشه.
  • کار گیم مستر از وقتی که بازیکن‌ها به محل ساختمان می‌رسند شروع می‌شه و تا بعد از وقتی که اونجا رو ترک کنند؛ ادامه داره.

این تفریح مهیج از سال ۱۳۹۵ با اتاق فرار نجات شهر، محصول مجموعه اسکیپ‌روم دات آی‌آر وارد ایران شد. علاوه بر این موارد، در خیلی از اتاق فرارهای ترسناک، افرادی به عنوان اکتور وارد بازی می‌شن که نقششون اینه که تا حد ممکن شما رو بترسونن! اگه حضور این اکتورها به موقع نباشه یا موقع ورودشون آهنگ و صدا و نور مناسبی پخش نشه؛ ممکنه تاثیرشون خیلی کمتر شده و در نتیجه شما هیجان پایین‌تری رو تجربه کنید. البته در صورتی هم که در اتاق فرارهای ترسناک، یکی از بازیکن‌ها دچار حمله اضطرابی بشه، باید به گیم مستر علامت بده تا از اتاق خارج بشه.

گیم مستر اتاق فرار پس از شروع بازی

ما در Gameforfun با درک صحیح نیازها، بستری امن برای کاربران ایجاد کردیم تا به راحتی بتوانید نسبت به رزرو اتاق فرار مورد علاقه خود اقدام کنید. اگر در درجۀ اول طرف‌دار پروپا قرص معماها و پازل‌ها هستید و از تماشای فیلم‌های ماجراجویانه لذت می‌برید، شرط اول را برای گیم مستر شدن دارید. در درجۀ دوم، اگر فردی هستید که دوست دارید در کنار همه نوع مردمی باشید و روزانه با انواع و اقسام کاراکترهای مختلف جامعه روبه‌رو شوید، باز هم شغل game master می‌تواند گزینه مناسبی برای شما باشد. مثلاً از بازیکنان بخواهد معما یا معماهایی را که از همه جالب‌تر یا خسته‌کننده‌تر هستند، مشخص کنند. این موقعیت بسیار باارزش است و بهتر است بازی گردان بی‌تفاوت از کنار آن رد نشود. برخورد نهایی می‌تواند هر یک از بازیکنان را با یک گروه جدید بازگرداند.

اکتور و گیم مستر

گیم مستر موظف است در طول بازی همواره قدم به قدم با بازیکنان همراه باشد، این همراهی بر خلاف سایر رویدادها در اتاق فرار که به صورت فیزیکی و حضوری اتفاق می افتد، به صورت غیر حضوری و از اتاق مانیتورینگ مجموعه کنترل می شود. سر به نیست، از جمله اتاق فرارهایی است که در آن باید به تمامی جزئیات توجه کنید. در این بازی، حتی در هر اتاق، موسیقی ویژه و خاصی پخش می‌شود که طبق توضیحات بازی، دقیق گوش دادن به آن‌ها، شما را بهتر هدایت می‌کند و راحت‌تر می‌توانید پیش بروید. در این اتاق فرار می‌توانید میزان ترس را بین متوسط و زیاد کنترل کنید و پس از هماهنگی بازی را شروع کنید. سر به نیست، یک بازی طبقاتی و پرهیاهوست که برای بهتر بازی کردنش باید به تمامی نکات توجه کنید. ما در مای اسکیپ، برای اولین بار در دنیا، اولین دایرکتوری اکتور ها و گیم مستر ها را به همین منظور ایجاد کردیم، تا بتوانیم به یکی از معضلات اصلی اتاق فرار ها پاسخ دهیم .

استخدام اکتور خانم با حقوق ثابت و پورسانت در کرج

ذخیره نام، ایمیل و وبسایت من در مرورگر برای زمانی که دوباره دیدگاهی می‌نویسم. بصورت پیامک ارسال کنید تا حداکثر در 48 ساعت آینده با شما تماس بگیریم.