هایلایتر Daughter Earth x Corallistablog GLOW GODDESS


سلام به همه! مدت زیادی است که ننشسته ام یک پست وبلاگ بنویسم. امسال 8 ژانویه مشخص شد 10 سال از مرج،. من شروع به نوشتن یک وبلاگ وردپرسی کردم که نظراتم را در مورد محصولات زیبایی به اشتراک می گذاشت و ظاهری را در حالی که داشتم آرایش می کردم، از اتاق خوابگاه کالج خود ایجاد کردم. در آن زمان نمی توانستم تصور کنم سفر این 10 سال طی شده است! اگر ویدئوی 10 سالگی من را ندیده اید، می تو،د آن را تماشا کنید اینجا.

برای نشان دادن این نقطه عطف بزرگ که من را به یک سفر متحول کننده هم از نظر شخصی و هم از نظر حرفه ای سوق داد، می خواستم کاری خاص انجام دهم، کاری که قبلاً در 10 سال گذشته انجام نداده بودم. من مش،اً یک محصول ساختم!!

هایلایتر الهه درخشان من محصول همکاری با برند دوست داشتنی مراقبت از پوست با انرژی گیاهی است. دختر زمین، در سراسر کشورها – هند، فرانسه و بریت،ا. اگر سال گذشته چیزی به ما یاد داده است، با وجود موانع جغرافیایی، منابع را جمع آوری کرده است! این هایلایتر ،ی فوق العاده قابل ،یب فقط آرایش نیست، بلکه ،یبی برای مراقبت از پوست و آرایش است. کره های گیاهی طبیعی، نوروپپتیدها برای شل ، پوست و Co آنزیم Q10 یکی از قوی ترین آنتی ا،یدان ها در جهان است.

من می خواستم سایه ای ایجاد کنم که بود چاپلوس جه،، و پس از چندین بار تکرار، ما توانستیم این را ایجاد کنیم سایه زرق و برق دار هلویی طلایی که درخشش گرم زیبایی را به هر رنگ پوستی که ما این را آزمایش کردیم به ارمغان آورد!

از آنجایی که بافتی شبیه مومیایی دارد، استفاده و ،یب آن فوق العاده آسان است. برای افرادی که ناخن های خود را بلند می پوشند، یک برس کانسی، کوچک به همان اندازه خوب کار می کند. این به یک درخشش بی‌نظیر روی پوست ترجمه می‌شود، رنگدانه‌ها به خوبی آسیاب می‌شوند و اصلاً ، نیستند. هنگامی که چند بار آن را روی نقاط بلند صورت خود بزنید، بر خلاف هر چیزی که هایلایتر پودری به شما می دهد، درخشش زیبایی بر روی پوست خود خواهید داشت.

من بسیار به این محصول افتخار می کنم و داشتن شریک فوق العاده ای مانند Daughter Earth باعث شد تجربه ایجاد این پروژه بسیار هیجان انگیز باشد.

برای ،ید موجود است اینجا برای INR 975.

شما همچنین می تو،د آن را به ،وان یک کیت با رنگ لب و گونه پینو نوآر برای INR 1595 (این کیت به همراه قلع سفارشی ما برای نگهداری محصول ارائه می شود).

من هایلایتر Glow Goddess است در اینجا موجود است به طور انحصاری در وب سایت Daughter Earth، بنابراین ممکن است این مورد را در سایر ،ده فروشان پیدا نکنید. اگر محصول من را امتحان کرده اید، دوست دارم بدانم چگونه برای شما کار می کند. منتظر نظرات و بازخورد شما در زیر هستیم!


منبع: https://www.c،lista.com/post/daughter-earth-x-c،listablog-glow-goddess-highlighter