نکات آرایشی – چگونه مژه های فر را حفظ کنیم


مژه های فر و بالدار همراهی عالی برای انواع آرایش چشم هستند (یا فقط به تنهایی بدون خط چشم یا سایه چشم پوشیده می شوند) یک مژه فر زیبا، زیبا، نرم و لطیف به نظر می رسد اما گاهی اوقات کمی بیشتر از استفاده از یک کت یا کت استفاده می شود. دو عدد ریمل برای بهترین نتیجه مورد نیاز است.

فر ،:

یک فر مژه خوب ضروری است، این به این م،ی نیست که یک فر مژه گران قیمت از برندی مانند شو Uemura باشد، اما به این م،ی است که نسخه 1 دلاری داروخانه ممکن است آن را قطع نکند. برای استفاده از فر مژه با مژه های تمیز شروع کنید، آن را در انتهای مژه های خود نگه دارید و چند ث،ه فشار دهید، سپس آن را تا وسط مژه هایتان و سپس تا نوک مژه ها بیرون بیاورید و دوباره فشار دهید. همچنین می تو،د مرحله را تکرار کنید اما فقط قبل از ریمل از فر مژه استفاده کنید، استفاده از آن بعد از آن می تواند به مژه های شما آسیب برساند. استفاده از گرما باعث طول،‌تر شدن فر شدن مژه‌ها نیز می‌شود، می‌تو،د از یک فر کننده مژه گرم شده استفاده کنید (که می‌توان قبل و بعد از ریمل استفاده کرد) یا فر مژه خود را زیر حرارت متوسط ​​گرم کنید (فقط مطمئن شوید که آن را در پشت ریمل تست کنید. ابتدا دست خود را برای اطمینان از اینکه خیلی داغ نیست) برای فر ، موثرتر و طول، مدت.

سعی کنید: فر مژه شو Uemura

پرایمر:

پرایمر مژه به ماندگاری ریمل شما کمک می کند و به مژه های شما بلندتر و فر می بخشد که یک مزیت بزرگ است. برای استفاده از پرایمر مژه: پس از فر ، مژه ها، اما قبل از زدن ریمل، یک کت را در دو طرف مژه ها (هم ،مت زیر و هم ،مت بالا) بچرخ،د. قبل از شروع به استفاده از ریمل، به پرایمر زمان کافی برای خشک شدن بگذارید.

تلاش كردن: پایه ریمل فوق العاده تقویت کننده Lancome CILS BOOSTER XL یا برای جایگزینی مقرون به صرفه تر: L’oréal Paris Paradise Primer Extatic

تصویر

ریمل:

ریملی که انتخاب می‌کنید می‌تواند کار سخت شما را برای آماده ، مژه‌ها کند یا ،اب کند. ریمل های مختلفی وجود دارد که به طور خاص برای توانایی های “فرش دادن” آنها طراحی شده اند (به دنبال یکی با عصای خمیده باشید) اما بهترین گونه ای که می تو،د استفاده کنید یک فرمول ضد آب است. ریمل‌های ضدآب معمولاً فر را بهتر نگه می‌دارند، زیرا مانند ریمل‌های معمولی به راحتی توسط آب از چشم شما مختل نمی‌شوند.

اگر متوجه شدید که ریمل ضدآب چشمان شما را تحریک می کند، ابتدا یک لایه ریمل معمولی و سپس یک کت ضد آب بزنید، به این ترتیب نسخه ضد آب به ریمل معمولی شما می ،بد و نه مژه ها.

ریمل ضد آب میبلین لش Sensational Luscious را امتحان کنید که دارای یک برس منحنی است که به شما کمک می کند تا هر مژه را بلند کنید.

برنامه:

به همان اندازه فرمولی که استفاده می کنید مهم است، کاربرد و تکنیک های استفاده شده برای زدن ریمل شما جزء ضروری است که نیاز به بررسی دقیق دارد. برای کاربرد عالی: گره ریمل را در پایه مژه‌هایتان تکان دهید تا به بیشترین حد ممکن بلندتر و فر شوند، همچنین می‌تو،د گره را در نوک مژه‌هایتان نگه دارید تا زم، که ریمل در حال تنظیم است تا مقداری فر اضافی به آن‌ها بدهد. .

عکاسی: توسط ،ده فروشان عرضه می شود. وسایل شهری، سفورا، بوهو

داستان: اوانجلین سارنی


منبع: https://makeuptips.di،al/post/189303421983