قیمت پی ال سی PLC خرید انواع PLC پی ال سی- آسام کالا

قیمت پی ال سی PLC خرید انواع PLC پی ال سی- آسام کالا

در واقع یکی از فعالیت های صنعتی به نام خطوط مونتاژ جزو فعالیت هایی است که برای کنترل نیازمند plc می خرید plc زیمنس باشد. علاوه بر این باید بیان کنیم که plc ویژگی بسیار زیادی دارد و یکی از ویژگی های آن این است که باعث صورت در برنامه نویسی می شود. کارد و کاربرد plc به گونه ای است که پاسخ به محیط های صنعتی و فرآیندهای مختلف صنعتی می باشد. در واقع کامپیوترهای دیجیتال صنعتی به گونه ای طراحی شده که در برابر محیط های صنعتی مقاومت بسیار بالایی دارند.

  • ضمن اینکه plc از نظر کاربری ، نرم افزار و سخت افزار، مانند کامپیوتر دسکتاپ اداری و خانگی نمی باشند.
  • بر این اساس رک PLC یکی از بهترین گزینه ها برای پروژه های بزرگ است.
  • حتی امکان این هست که LOGO PLC را به سایر پی ال سی‌های زیمنس مانند S متصل کنید.
  • معمولاً در مصاحبه های شغلی، چنین اطلاعاتی می تواند سطح دانش، مهارت و تجربه فرد را نشان دهد .

فنآوری اتوماسیون، مقیاس تولید و نوآوری را بسیار گسترده‌تر نموده ‌است. با این وجود، رسیدن به سطح فعلی اتوماسیون بدون استفاده از دستگاهی به نام پی ال سی زیمنس امکان پذیر نخواهد بود. پی ال سی یا کنترل‌کننده منطقی قابل برنامه‌ریزی، یک کامپیوتر صنعتی است که به‌صورت مداوم داده‌هایی را از دستگاه‌ها و واحدهای ورودی دریافت کرده و سپس با مطابقت دادن این داده‌ها با برنامه‌های سفارشی شده، برای کنترل دستگاه‌های خروجی تصمیم‌گیری می‌کند. دستگاه PLC می‌تواند داده‌ها را از نقاط ضبط خودکار داده‌ها مانند سنسورها و یا از نقاط ورودی انسانی مانند دکمه‌ها و سویچ‌ها دریافت نماید. به عبارت دیگر، پی ال سی یک کامپیوتر است که برای اتوماتیک‌سازی فرآیندهای صنعتی طراحی شده است. Plc کنترلر منطقی می باشد که قابلیت برنامه نویسی دارد.به طور کلی نوعی کامپیوتر صنعتی به شمار می رود که کاربرد های فراوانی همچون تجاری و صنعتی دارد.

اینورتر اینوونس 0.75KW مدل MD200S0.75B

PLC های S نسبت به PLC های S7-200 دارای عملکرد قوی تر و ظرفیت های اجرایی بالاتری هستند و توسط نرم افزار قدرتمندTIA PORTAL پیکربندی و برنامه نویسی می شوند. خانواده پی ال سی های S زیمنس در سال 2009 و با هدف دسترسی به شبکه های اترنت صنعتی وشبکه پروفی نت و از همه مهمتر جایگزین شدن با پی ال سی S7 200 با قیمتی مناسب و اقتصادی وارد بازار شدند. حتی امکان این هست که LOGO PLC را به سایر پی ال سی‌های زیمنس مانند S متصل کنید. بدین ترتیب، شما می‌توانید از آن در سیستم‌های بزرگتر استفاده کنید. اگر قبلاً با LOGO PLC آشنا هستید، توصیه می‌شود که با کیت استارتر Siemens S ادامه دهید.

۶. آموزش PLC S7-1200

ﮐﻪ در آن، ﻓﺮآﯾﻨﺪ ﻣﻮرد ﻧﻈﺮ ﻫﻤﻮاره ﺗﺤﺖ ﮐﻨﺘﺮل ﯾﮑﯽ از آن CPU ﻫﺎ ﮐﻪ Master نامیده می شود، می باشد. کنترلرهای C7 ترکیبی از S7-300 و Operator Control هستند و علاوه بر اینکه کار کنترلی را انجام می دهد، از طریق پنل می توان مقادیر ورودی، خروجی و آلارم ها و… را مانیتور کرد و همچنین آنها را تغییر داد. همچنین برای پروژه های بزرگ و حوزه های عملکردی وسیع تر از مدل های ماژولار S5-135U و S5-155U استفاده می شد. پس از چند سال به دلیل محدودیت امکانات و عملکرد PLCهای SIMATIC Version G و همچنین پیشرفت علم و تکنولوژی، تولید این محصول متوقف شد و به مرور زمان منسوخ شد.

این سری را میتوان برای اهداف ساده تا نسبتا پیچیده کنترلی به کار برد که به دو شکل Compact و ماژولار عرضه می‌شود. Plc سری 200 زیمنس انواع و پارت نامبرهای مختلفی دارد که در برخی از انواع آنها می‌توان از ماژولهای اضافی در کنار CPU بهره برد. لوگو ماژولار در نسخه‌های متفاوتی با ولتاژهای ورودی متفاوت در دسترس است. مدل‌های دیگر آن شامل مدل استاندارد و مدل مقرون به صرفه است که بدون کنترل پنل و صفحه نمایش ارائه می‌شود.

انواع plc زیمنس

۶۲ پروژه کاملا صنعتی که در صنایع ایران مورد استفاده قرار گرفته‌اند برای شما انجام داده‌ایم. بخاطر همین تصمیم گرفتم یک آموزش پیوسته و البته با سطحی بسیار حرفه‌ای‌تر از موارد در دسترس تقدیم نگاهتون کنم. آموزشی که علاوه بر خود PLC تجربیات سال‌های کاریم هم توش گفته شده باشه.