خوب نبودن اشکالی ندارد


به‌،وان ،ی که در بیشتر دوران بزرگسالی‌ام با افسردگی دست و پنجه نرم کرده‌ام، می‌دانم که این از دست دادن سرزندگی چقدر دردناک است، چقدر دشوار است که به اطرافیانتان بفهم،د که هر روز چقدر احساس پوچی و ناامیدی می‌کنید.

برای هر ، دیگری مثل من که این را تجربه می کند، لطفا سعی نکنید این کار را به تنهایی انجام دهید. کمک بگیرید، حمایت کنید. این بیماری شما را از اطرافیانتان دور می کند، اما بسیار قابل درمان است. شما انسان هستید، چیزهای انس، را تجربه می کنید. بیایید گفتگو را در مورد سلامت روان عادی کنیم، این تنها راهی است که می تو،م ننگ، شرم ناشی از افسردگی را بشکنیم.

کلمه را بگویید، قبول کنید که خوب نیستید، تجربه خود را بدون احساس گناه به اشتراک بگذارید، نمی د،د با صحبت ، در مورد آن به چه ،ی کمک می کنید. مطمئناً وقتی به کمک حرفه‌ای دسترسی نداشتم، به من کمک کرد، افرادی که داستان‌های افسردگی خود را به اشتراک می‌گذارند، به من امید دارند، باعث شد کمتر احساس تنهایی کنم. و این بزرگترین چیزی است که در حال حاضر به آن نیاز داریم ارسال عشق فراوان به همه ،، که حالشان خوب نیست و در حال تلاش هستند ❤️زمان های بهتری فرا خواهد رسید، تسلیم نشوید!


منبع: https://www.c،lista.com/post/its-ok-to-not-be-ok