برنامه میکاپ و آرایش صورت فتوشاپ عکس دانلود کافه بازار-روژ لب | آرایش

یکی از محصولات دیگری که لازم است در این آموزش آرایش صورت معرفی شود، کانسیلر است. این محصول به منظور ایجاد لایه‌ای اضافی برای کاوردهی نقاط سیاه، جوشها، لکه‌ها یا هر نقطه دیگری که به کاوردهی بیشتری نیاز دارد، استفاده می‌شود. در پلک پائین، بستگی به نوع آرایش و ظاهر نهایی که مدنظرتان است بستگی دارد.

با بهره مندی از میکاپ آرتیست های حرفه ای تمام آموزش های لازم برای آرایش صورت از پایه تا پیشرفته و تکنیک های آرایش عروس را ارائه می دهد. جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره تلفن های پایین صفحه تماس بگیرید. ریمل خود را به صورت رفت و برگشتی چند بار روی یک‌ مژۀ خود بمالید. وقتی از نتیجه راضی شدید و خواستید به سراغ چشم دومتان بروید، دوباره ریمل را داخل جعبه بزنید و چشم دوم را شروع کنید. ریمل قهوه‌ای‌رنگ هم یکی از گزینه‌های مناسب برای چهرههای بور است و همینطور کسانی که عاشق یک آرایش ملیح و زیبا هستند.

  • در صورتی که می خواهید فرم بینی، فک، پیشانی و … صورت خود را متعادل کنید می توانید از کانتورینگ استفاده کنید.
  • در صورتی که رنگ رژ لب شما ملایم است می توانید به عنوان رژگونه نیز از آن استفاده نمایید.
  • یکی از اهداف ساریسا در تهیه این بخش از آموزش آرایش صورت اشاره به همین تفاوتهاست.
  • علاوه براین، بهتر است سایه های دودی و تیره را برای پشت پلک انتخاب کنید.
  • برای داشتن یک خط لب خوب باید از یک خط لب یک یا دو درجه تیره‌تر از رژ خود استفاده کنید.

بر اساس حالت طبیعی چهره فرد باید انجام شود تا نتیجه مطلوبی ببینید. حتما و اکیدا آنرا روی صورت خود امتحان کنید مجله خبری میکاپ و اصلا به پوست دست‌های خود اعتماد نکنید. اگر پوست معمولی یا خشک دارید، از فونداسیون مایع استفاده کنید.

به سادگی آرایش روزتان را به آرایش شب تبدیل نمایید

وقتی که صورت شما بیضی شکل است یعنی چی ؟ یعنی اینکه طول صورت شما دو برابر عرض صورت شما است این گونه صورت ها ایده آل هستند و هر گونه آرایشی را میتوانند داشته باشند . امروزه بسیاری از افراد چه بانوان و چه آقایان برای از بین بردن چین و چروک های صورتشان از بوتاکس استفاده می کنند تا صورتی صاف و بدون عیب داشته باشند. در صورتی که می توانند به جای استفاده از بوتاکس و صرف هزینه های زیاد از این ماسک های طبیعی استفاده کنند و داشتن صورتی صاف و بدون چین و چروک را تجربه کنند. اما آنچه که واضح است خیلی ها از قرص چاق کننده صورت برای پر کردن و چاق کردن صورت خود استفاده می کنند…

محصولات پایه‌ای آرایش چشم

لیفت مژه باعث مشکی تر شدن مژه ها میشود و برای کسانی که مژهای بور دارند هم مناسب است. رنگ هایی که میان سلبریتی ها استقبال بیشتری دارد، رنگ ابرو دودی است.. در صورتی که لاک ناخن زدن به صورت تمیز برای شما کار سختی است بهتر است قبل از لاک زدن، دور ناخن خود را وازلین بمالید و سپس لاک بزنید با این روش می توانید به راحتی لاک های اضافی را پاک کنید.

برای آن که دوام رژ لب شما بیشتر شود می توانید پرایمر سایه چشم را ابتدا به لب هایتان بزنید و سپس رژلب بزنید. در صورتی که می خواهید لب های خود را بزرگتر و یا کوچکتر نشان دهید، بهتر است از خط لب استفاده کنید. برای آن که زیبا و تمیز رژلب بزنید ابتدا دور لب را کرم پودر بزنید و سپس کار خود را شروع کنید. شما می توانید از رژ لب کرمی خود به عنوان سایه چشم استفاده کنید و به این طریق آرایشی همرنگ و هماهنگ داشته باشید. در صورتی که رنگ رژ لب شما ملایم است می توانید به عنوان رژگونه نیز از آن استفاده نمایید. وقتی که می‌خواهید آرایش چشم خود را انجام دهید، در واقع انتخاب دست خود شماست.