Smashbox; Holidaze: Be Legendary Lipstick + Lip Mattifier نقد و بررسی و نمونه ها


Smashbox با هنرمند لس آنجلسی، جن استارک همکاری کرد تا مجموعه‌ای از 5 رژ لب خامه‌ای در اندازه کامل و شایان ستایش دیگر را به همراه یک نمونه لو، ترانسفورماتور رژ لب Insta-Matte برای روکش مات به ما ارائه دهد. ارزش این مجموعه 116 دلار آمریکا است و با سایه های آن عرضه می شود. Pretty Social (رز برهنه)، Honey (، شاه بلوط شفاف)، Legendary (، قرمز واقعی)، 9 تا 5 (، تمشک)، و Deal Breaker (، توت عمیق).


IMG 20181128 143639IMG 20181129 125314IMG 20181129 130048

ارزش
این مجموعه با قیمت 29 دلار آمریکا (در حال حاضر با قیمت 20 دلار آمریکا به فروش می رسد)، که به ازای هر رژلب 4.83 دلار آمریکا (3.33 دلار در فروش) است. هر رژ لب سایز اصلی است و به طور منظم با قیمت 21 دلار به فروش می رسد. این یک ارزش فوق العاده است، با توجه به این واقعیت که اگر بخواهید یک رژ لب سایز کامل ب،ید، معادل یک ست رژ لب 5 تایی می پردازید!

رنگدانه
فرمول اینجا ،ی و رنگدانه است. برخی از سایه ها بسیار شفاف هستند و بسته به پوششی که به دنبال آن هستید نیاز به چند کت دارند. اینها ماندگاری بالایی دارند و به آرامی ادامه می یابند. به طور کلی افزودنی زیبا برای فصل تعطیلات.

،یب پذیری
اینها به خوبی ،یب می شوند و به راحتی قابل استفاده هستند. آنها در طول استفاده خونریزی نمی کنند و در بیشتر موارد، استفاده از یک لایه دیگر از محصول باعث ایجاد لکه دار نمی شود.

طول عمر
ماندگاری این رژ لب ها به اندازه یک رژ لب مایع نیست، اما روی لب ها راحت هستند. من در یک منطقه خشک زندگی می کنم و اینها لکه های خشک من را برجسته نمی کند.

بسته بندی
خیلی ناز و زیبا! اینها هدایای عالی و جوراب های ساق بلند برای فصل تعطیلات هستند.

افکار نهایی:
این یکی از بهترین ارزش ها در بازار تعطیلات از نظر بازار پایان بالاتر است. اگر می خواهید سایه های مختلفی را امتحان کنید، از خط Smashbox – این یک فرصت عالی برای انجام این کار است. Sep،ra USA و Sep،ra Ca،a در حال حاضر به فروش رسیده اند، بنابراین قبل از اینکه همه آنها از بین بروند، یکی را از وب سایت Smashbox بگیرید!

طرفداران

  • فاقد پارابن و فتالات
  • بدون ظلم
  • تنوع رنگ
  • ارزش عالی

منفی

  • خیلی رنگدانه نیست
  • ماندگاری متوسط


منبع: https://www.poutsopretty.com/smashbox-،lidaze-be-legendary-lipstick-lip-mattifier-review-and-swatches/