Four Lip Looks در مورد زرق و برق دار کیت Bosworth


در طول چند هفته گذشته نفیس کیت در بریت،ا در حال تبلیغ درام جدید بی‌بی‌سی SS-GB بوده است (اگر قبلاً این کار را نکرده‌اید، یکشنبه‌شب‌ها ساعت 9 شب آن را بررسی کنید).

کیت نه تنها دوست دختر من است، بلکه عاشق آرایش نیز است و همیشه هیجان زده است که ظاهر جدید را امتحان کند (ایموجی دختر رقصنده را وارد کنید!)

نگاه 1 – بدون آرایش بدون آرایش

برای این ظاهر کم کلید (به سلفی کیت در بالا مراجعه کنید) تصمیم گرفتیم که یک آرایش تازه، گلگون، بدون آرایش، جت لگ من،ی برای من باشد. پوست براق هیدراته، صورتی زیبا و لب برهنه. در اینجا من این ظاهر را ایجاد کردم …

پایه

کیت به طور طبیعی پوستی باورن،ی دارد، بنابراین من چند لایه سبک از آن زدم Makeup For Ever Ultra HD Foundation (در اینجا موجود است) بوفه ، با شکل صورت ZOEVA (در اینجا موجود است). سپس از کانسی، مورد علاقه جدیدم استفاده کردم، کانسی، استتار Lancôme’s Teint Idole Ultra Wear (در اینجا موجود است) برای زیر چشم و هر ناحیه ای که به آن نیاز دارد. این یک کانسی، با پوشانندگی بسیار بالا است اما بافت سبکی دارد، بنابراین احساس شیرینی نمی‌کند و برای سال‌ها ماندگاری دارد – من، برای رویدادهای فرش قرمز یا زم، که احساس می‌کنید به پوشش بیشتری نیاز دارید.

چشم ها

برای چشم، من با پرایم NARS Pro Prime (در اینجا موجود است) و استفاده کرد پالت Urban Decays Naked 2 (در اینجا موجود است) رنگ های طلایی گرم را صاف کنید تا یک سوکت حجاری شده ایجاد کنید. سپس یک خط نازک جاروب کردم لاینر Grandiôse لانکوم (در اینجا موجود است) در مشکی برای اضافه ، تعریف. برای گوشه داخلی، لمس آ،ین سایه چشم مورد علاقه من، سایه درخشنده شل کوین اوکوین در ،زیت (در اینجا موجود است)

با فر ، خوب مژه ها (با استفاده از منگنه فر مژه شو اومرا(در اینجا موجود است) و یک لکه از چشم های عروسکی لانکوم ضد آب ریمل مشکی. (در اینجا موجود است)

برای ابروهایی که با آنها شکل دادم و تعریف کردم پودر ابرو سوقو در 01 (در اینجا موجود است) و ابروهای باورن،ی کیت را با آن مسواک زد ژل ابروی شارلوت تیلبری در پاک ،.(در اینجا موجود است).

گونه ها

برای مجسمه سازی استفاده کردم پودر مجسمه سازی کوین اوکوین در روشنی(در اینجا موجود است) و به برنز، پودر برنزینگ گرلین در برهنه (در اینجا موجود است) در سراسر پیش، و در امتداد چانه اش.

برای رژگونه، ظاهر را با آن تمام کردم طرح اولیه رز Chanel (در اینجا موجود است) رژگونه صورتی هلویی کامل و من برس گونه سوقو. (در اینجا موجود است)

لب

برای ایجاد یک لب طبیعی و برهنه، با آن تعریف کردم تعریف کننده لب Chantecaille در طبیعی (در اینجا موجود است) و اعمال شد L’Absolu Rouge لانکوم در Suspense، یک برهنه کاراملی سرزنده. (در اینجا موجود است).

نگاه 2 – یک ظاهر رژگونه بری با ماندگاری طول،

برای اولین نمایش SS-GB. کیت اشاره کرد که اخیراً آموزش‌های من را تماشا کرده است و می‌خواهد ظاهر لب بری را امتحان کند، مشابه آنچه در آموزش رزی هانتینگتون وایتلی من وجود دارد.اینجا را تماشا کنید).

در اینجا نحوه ایجاد این ظاهر توت سرخ شده (پایه مانند بالا) است…

چشم ها

من می خواستم ظاهر آرایش نسبتاً تک رنگ باشد، بنابراین از ابتدا شروع کردم پالت چشم عروسک شبنم Fraicheur Lancome’s (در اینجا موجود است) به آرامی مجسمه سازی با استفاده از سایه های رزوود و رژگونه و اعمال رنگ روشن تر در گوشه های داخلی کیت. یک فر خوب مژه و بسیاری از لایه های نازک ریمل پرفکت پرو DHC (در اینجا موجود است) برای جلوه‌ای ،نه بال‌آلود.

برای ابروها را مسواک زدم پودر متعادل کننده Suqqu(در اینجا موجود است) و با رام کننده ابرو شاواتا (در اینجا موجود است).

لب

برای ایجاد لبه توت، من استفاده کردم L’Absolu Rouge لانکوم در بری نوآر (در اینجا موجود است)، با زدن لایه های نازک لکه ای ایجاد کنید که تمام شب باقی بماند.

گونه ها

برای گردآوری ظاهر از آن استفاده کردم رژگونه بادی مارک جیکوبز در تب شب و چیزهای داغ (در اینجا موجود است) رنگ ها را با هم مخلوط کنید تا رنگ آلویی گلگون شود.

نگاه 3 – لب مرج، مطمئن – نگاه روز به شب

گاهی اوقات مشتریان بیش از یک رویداد در یک روز برای شرکت دارند. این روز کیت تلویزیون صبحگاهی، بعد از ظهر پرس جونکت، یک برنامه زنده تلویزیونی شبانگاهی و مراسم اهدای جوایز داشت تا بعد از آن شرکت کند – با زمان کمی برای آرایش، مو و تغییر لباس در این بین (eeeek!). بنابراین پس از دیدن لباس‌های او، فکر کردم که یک لبه مرج، مطمئن با تغییراتی در طول روز کاملاً کار می‌کند تا با عصر سازگار شود.

نگاه روز

چشم ها

برای نگاه اول استفاده کردم برون ادور لانکوم (در اینجا موجود است)، شستن روشن ترین سایه در سراسر درب و کمی مجسمه سازی. سپس یک خط تیره از سایه درخشنده شل کوین اوکوین در Kunzite به گوشه داخلی (در اینجا موجود است).

فر ، مژه ها، و زدن ریمل DHC (در اینجا موجود است)برای داشتن ظاهری سبک و جدا از صبح زود و پر ، ابروها به نرمی با پودر سوقو (در اینجا موجود است).

لب

برای لب تازه و زیبایی که انتخاب کردم L’Absolu لانکوم Idole – (سایه ای که من برای خودم درست کردم اما کیت گفت که در این محدوده مورد علاقه او نیز هست ؛)) و با یک برس لب برای شکل دادن و تعریف ، استفاده کردم. (در اینجا موجود است).

گونه ها

برای افزودن درخشش مرج، لطیف و هلویی، آن را جاروب کردم کنتراست Jous Chanel منn بدخواهی (در اینجا موجود است).

نگاه شب

چشم ها

همانطور که روز پیش می رفت، آرایش را به آرامی انجام دادم، و در شب به طور کامل کار کردم! من با استفاده از چشم دودی مسی برنزی ساختم Terre D’Ivory لانکوم جعبه رنگ نقاشی (در اینجا موجود است). روی آن از یک مداد چشم سیاه غنی استفاده کردم (استیلا کژال در اونی، در اینجا موجود است) ضربه زدن به مژه ها و کشیدن سیگار با یک برس کوچک. چند لایه دیگر ریمل (Lancôme’s Grandiose ازدر اینجا موجود است) روی مژه ها

گونه ها

من مورچه را بالا بردم تا با استفاده از چشم دودی متعادل شود پودر مجسمه سازی کوین اوکوین در متوسط (در اینجا موجود است) برای مجسمه سازی و شکل دادن به صورت و سپس اضافه ، برنز تراکوتا گرلین در بلوند برای گرم ، و جمع ، همه چیز (در اینجا موجود است).

لب

در نهایت لب ها را دوباره انجام دادیم و با استفاده از پا،ازی و لایه برداری خوب انجام دادیم دستمال مرطوب اسکراب و لایه بردار KIKO(در اینجا موجود است) قبل از اعمال مجدد Idole، این بار با خط لب MAC در رد (در اینجا موجود است) کمی بیش از حد برداشت برای یک پوت کامل!، من از تکنیک های مشابهی استفاده کردم که در آ،ین آموزشم Supersize Your Pout Instantly وجود دارد. سپس در بالا Idole را برای حدا،ر رنگ واو لایه لایه کردم.

کدام یک از ظاهر کیتس مورد علاقه شماست؟ من دوست دارم همه چیز را در مورد رنگ های لب مورد علاقه شما بشنوم … به من اطلاع دهید! آ، هفته ی خیلی خوبی داشته باشید. ای،
منبع: https://www.lisaeldridge.com/blogs/articles/four-lip-looks-on-gorgeous-kate-bosworth