3 راه برای کسب درآمد (حتی بیشتر) با ایمیل های خود


تصویر یک صندوق پول قدیمی

بیاموزید که چگونه می تو،د ایمیل های خود را به جریان درآمد تبدیل کنید.

افزایش مخاطب یکی از هیجان انگیزترین و جذاب ترین کارهایی است که می تو،د به صورت آنلاین انجام دهید. از طریق بسیاری از رسانه های مختلف، از جمله ایمیل، می تو،د ارزشی را به افراد همفکر در سراسر کره زمین ارائه دهید. و به ،وان یک امتیاز، شما همچنین این فرصت را دارید که از مخاطبان خود درآمد ،ب کنید.

چه از طریق فروش کالا یا خدمات، ارائه محتوای حمایت شده یا میزب، تبلیغات در سایت خود، راه های مختلفی برای ،ب درآمد از حضور آنلاین شما وجود دارد. و لیست ایمیل شما نیز از این قاعده مستثنی نیست! ،ب درآمد از ایمیل های شما کاملاً شبیه به سایر روش های موجود آنلاین با چند ترفند کوچک است. (و اگر ایمیل جمع آوری نمی کنید، زمان بسیار خوبی برای شروع این کار است!)

این پست وبلاگ شما را در سه راه مختلف راهنمایی می کند تا از تلاش های بازاریابی ایمیلی خود درآمد ،ب کنید. ما عمداً فروش کالاها و خدمات را از این لیست کنار گذاشته‌ایم تا اقدامات ساده‌ای را که می‌تو،د امروز برای شروع به کار انجام دهید برجسته کنیم – اگر کالا یا خدماتی برای فروش دارید، باید به وضوح از برنامه بازاریابی ایمیلی خود برای این کار استفاده کنید!

لطفاً توجه داشته باشید: این رسانه ها به شدت به ارائه دهنده خدمات ایمیل (ESP) که با آن کار می کنید وابسته هستند. همیشه قبل از استفاده از هر یک از این گزینه ها، شرایط خدمات ESP خود را بررسی کنید.

3 روشی که ایمیل های شما می توانند بدون فروش مستقیم درآمد ایجاد کنند:

 1. یک وابسته شوید (و از یک ESP من، برای وابسته استفاده کنید).

  برنامه های وابسته و ارجاع برای پاداش دادن به شرکت کنندگ، طراحی شده اند که محصول یا خدمات خود را توصیه می کنند. اساساً، اگر چیزی را می‌شناسید که استفاده می‌کنید و آن را دوست دارید و آن عشق را با مخاطبان خود به اشتراک می‌گذارید، می‌تو،د بر اساس تعداد افرادی که ثبت‌نام می‌کنند، پاداش بگیرید – چه از نظر مالی و چه با موارد تکمیلی.

  محصولات، کالاها و خدماتی را که مرتباً استفاده می کنید جستجو کنید تا ببینید آیا برنامه وابسته، کدهای تخفیف یا پیوندهای ارجاع موجود است یا خیر. آنها را در ایمیل های خود بگنج،د یا آنها را در قالب خود پیوند دهید تا راهی ساده برای ،ب پاداش یا ایجاد درآمد جانبی شوید.

  و سپس، شروع به گفتن به مخاطبان خود و ارسال یادآورهای به موقع از طریق ایمیل کنید! لطفاً توجه داشته باشید که برخی از برنامه های وابسته و ارجاع و برخی از ESP ها قو،ن سختگیرانه ای در مورد بازاریابی وابسته دارند. ما به شدت توصیه می کنیم قبل از ارسال بررسی کنید برای اطمینان از اینکه شما هم با برنامه وابسته و هم با شرایط خدمات ESP خود مطابقت کامل دارید.

  در FeedBlitz، ما پیام‌های شما را که با برنامه‌های وابسته مرتبط هستند محدود نمی‌کنیم. تا زم، که با خط‌مشی‌های برنامه وابسته شخصی خود مطابقت دارید، می‌تو،د هر تعداد ایمیل از جمله پیوندهای وابسته را که می‌خواهید ارسال کنید.

 2. تبلیغات را در ایمیل هایی که ارسال می کنید درج کنید.

  اگر در سایت خود تبلیغاتی قرار داده اید، چرا در ایمیل های خود نه؟ هم سایت شما و هم ایمیل های شما فضای مورد علاقه ای را ارائه می دهند، توسط مخاطبان شما مشاهده می شوند و فرصت هایی برای درآمدزایی هستند.

  وقتی صحبت از درج تبلیغات در ایمیل های شما می شود، دو دسته اصلی وجود دارد:

  1. فروش فضا در ایمیل خود و درج تبلیغات به صورت دستی بر اساس توافقی که ایمن کرده اید.
  2. تبلیغاتی که به طور خودکار از طریق یکپارچه سازی با یک سرویس تبلیغات آنلاین در ایمیل های شما درج می شوند.

  هر یک از این گزینه‌ها راهی من، برای ،ب درآمد از ایمیل‌های خود بدون فروش مستقیم به مخاطبان است.

  FeedBlitz یک برنامه تبلیغاتی با یک کلیک را برای درج خودکار تبلیغات در ایمیل های شما ارائه می دهد و شما می تو،د تعیین کنید که تبلیغات در کجا نمایش داده شوند. مشتریان ما معمولاً می بینند که درآمد تبلیغاتی بین 2 تا 3 دلار (USD) به ازای هر 1000 باز شده برای خوانندگان مستقر در ایالات متحده، بسته به بازارهای تبلیغات بلادرنگ و موجودی موجود است. اگر به طور مکرر و برای مخاطبان زیادی ایمیل می‌فرستید، این می‌تواند به جبران هزینه‌های بازاریابی ایمیلی شما یا استفاده از آن برای تلاش دیگری کمک کند.

  اگر با نمایش تبلیغات از وب سایت خود درآمد ،ب می کنید، اما ایمیل های خود را در نظر نمی گیرید، به خوبی می تو،د پول را روی میز بگذارید.

  کادر برجسته: آیا می خواهید درباره برنامه تبلیغاتی FeedBlitz با یک کلیک بیشتر بد،د؟ این سریع و آسان است و همه تبلیغات دارای رتبه G هستند. (ما مستقیماً با شرکت تبلیغاتی کار می کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که هر گونه تبلیغات سیاسی یا نامن، به سرعت از موجودی حذف می شود.) برنامه ،ب درآمد ما را بررسی کنید یا تبلیغات را در حساب خود فعال کنید.

 3. برای برنامه وابسته یا ارجاع ESP خود ثبت نام کنید.

  ارائه‌دهنده خدمات ایمیل، مانند هر سرویس دیگری است. و بسیاری از خدمات برنامه های وابسته یا ارجاع خود را برای پاداش دادن به مشتری، که به دوستان و شبکه خود درباره آنها می گویند ارائه می دهند. با برخی از ESP ها، ممکن است به طور خودکار ثبت نام کنید، و برای برخی دیگر، ممکن است برای شروع نیاز به ثبت نام دستی داشته باشید.

  FeedBlitz یک برنامه ارجاع قوی را ارائه می دهد که اکنون برای همه مشتریان وجود دارد، بدون سقف یا محدودیت، با اعضایی که هر ماه سهم درآمدی ،ب می کنند در حالی که حساب ارجاع در وضعیت خوبی است. برنامه ارجاع بر اساس 2 لایه کار می کند و یک گزینه عالی برای ایجاد جریان دیگری از درآمد جانبی در حالی که لیست خود را پست می کنید است. جزئیات مربوط به برنامه و جزئیات بازپرداخت ردیف، با جزئیات بسیار مشخص شده است اینجا.

مخاطبان خود را برای افزایش درآمد پرورش دهید.

گزینه های ارائه شده در بالا به شدت به عادات ارسالی که در حال حاضر دارید بستگی دارد (ی،ی فرکانس و نرخ های باز) و رابطه ای که با مخاطب خود دارید. با حداقل راه‌اندازی و حداقل تلاش‌های مداوم، بیشترین پتانسیل ،ب درآمد از سوی مخاطبان فعالی است که به طور مرتب ایمیل‌های شما را باز می‌کنند.

با وجود این که تصمیم دارید از نامه های خود ،ب درآمد کنید، ما به شدت توصیه می کنیم اولویت شما ارسال محتوای ایمیل با کیفیت بالا باشد که ارزشی برای خوانندگان شما ایجاد کند. این نه تنها پایه و اساس اعتماد را ایجاد می کند، بلکه منجر به افزایش نرخ باز می شود. چه فروش مستقیم یا غیرمستقیم، هر دو برای ،ب درآمد آنلاین ایده آل هستند.

آیا آماده اید که با ایمیل های خود درآمد ،ب کنید؟ بیشتر بد،د آزمایشی رایگان ما و با ما در تماس باشید صفحه پشتیب، برای تماس با ما از طریق ایمیل، چت یا حتی تلفن. پشتیب، زنده از دوشنبه تا جمعه، 9 صبح تا 5 بعد از ظهر شرقی در دسترس است.


منبع: https://feeds.feedblitz.com/~/646819184/0/feedblitz/