پالت سایه چشم کوچک Urban Decay On The Run در Shortcut و Bailout، Review و Swatches


Urban Decay راه اندازی شد سه پالت کوچک من، سفر. هر کدام از اینها شامل 8 رنگ متشکل از مات و متالیک با سایه ترانسفورماتور خاص رنگین کم، است. هر دو پالت S،rtcut و Bailout شامل 8 x 0.02 اونس / 0.8 گرم سایه چشم هستند. لحن S،rtcut به سمت سایه های زیبای کرن بری گرم متمایل است، در حالی که Bailout رنگ های قهوه ای خنثی تری را با سایه درخشان بنفش زیبا به ،یب اضافه می کند.

به طور کلی، این پالت ها کاملا خیره کننده هستند آنها به ،وان پالت های من، سفر برای زیبایی در پرواز که به دنبال ظاهری روزمره هستند، خدمت می کنند. اندازه آنها جمع و جور است و به راحتی می توانند در یک کیف پول جا شوند. من عاشق این واقعیت هستم که آنها یک آینه کوچک دارند و رنگ ها قابل ،یب و رنگدانه هستند.

ارزش
هر پالت سایه چشم با قیمت 25 دلار به فروش می رسد و هر قالب سایه چشم 3.12 دلار است. اندازه تابه من، است و با توجه به اینکه پالت Urban Decay Naked با اندازه کامل 54 دلار است، ارزش فوق العاده ای برای گرفتن یک مینی و داشتن شانس تجربه کیفیت سایه چشم Urban Decay است.

رنگدانهسایه ها دارای رنگدانه هستند و بسیار صاف و ریز آسیاب شده اند. شما با ،سندی سورپرایز خواهید شد. برخی از درخشش ها کمی درشت و پر زرق و برق هستند، این مورد در مورد سایه “Zone” در پالت S،rtcut بود. کمی ،د شد و کمی سخت بود که روی چشمم بدون ایجاد آشفتگی اعمال شود. پیشنهاد می کنم از انگشت خود برای استفاده از این شیمرها استفاده کنید.

،یب پذیری
اینها به زیبایی ،یب می شوند و تکه تکه یا رنگدانه زیادی ندارند تا جایی که مانور دادن به سایه چشم دشوار باشد. چه یک مربی متخصص آرایش باشید و چه مبتدی، من معتقدم که این پالت به بسیاری از افراد پاسخ می دهد.

طول عمر
با توجه به قیمت، این سایه ها برای مدت طول، باقی می مانند، به خصوص زم، که با پرایمر سایه چشم مورد علاقه شما جفت شوند. من متوجه شدم که مات ها در تمام طول روز در جای خود باقی می مانند، و برخی از درخشش های درخشش به روی گونه ها یا ناحیه زیر چشم من ختم می شود، اما من از این مهم نیستم.

بسته بندی
این بسته بندی فوق العاده است و برای در سفر عالی است. طراحی براق آن واقعاً محیطی من، برای سفر را فراهم می کند.

میانبر – از چپ به راست؛ کوچه پس کوچه، قرار ملاقات، گاش، منطقه، گناه، توری، میانبر، ساعات بعد

کمک مالی – از چپ به راست. هلی کوپتر، دوبل ،، وانت، معاون، کم مصرف، نجات، ایمان، بازگشت

افکار نهایی

واقعا لذت بردم این مینی های زیبا، به حدی که می بینم حداقل ماهی یک بار از آنها استفاده می کنم. این ادعای بزرگی است با توجه به اینکه من احتمالاً نزدیک به 100 پالت سایه چشم مختلف دارم! کیفیت اینها فوق العاده است و استفاده از آنها به قدری آسان است که آرایش ، برای من لذت بخش است. صبح که عجله دارم برای رفتن به محل کارم، به پالت کمک مالی دست پیدا کردم. این صرفاً به این دلیل است که رنگ‌های خنثی مورد علاقه من هستند، بلکه به این دلیل است که من واقعاً از استفاده از پالتی که ،یب را بسیار سریع و کارآمد می‌کند قدرد، می‌کنم و از آن لذت می‌برم. از طرف دیگر میانبر بیشتر همراه پاییز/زمستان من در روزهایی است که می خواهم ظاهری گرم داشته باشم. به طور کلی، من واقعاً در فکر دریافت سومین و آ،ین افزوده به مجموعه سایه چشم On the Run Mini هستم. انحراف. من شما را در جریان قرار خواهم داد!

طرفداران

  • بدون پارابن، سولفات، SLS، SLES و فتالات

  • بدون ظلم

  • رنگدانه دار

  • آینه گنجانده شده است

  • جمع و جور برای سفر

  • خیلی خوب ،یب میشه

  • قیمت منصفانه است

منفی


منبع: https://www.poutsopretty.com/urban-decay-on-the-run-mini-eyeshadow-palette-in-s،rtcut-and-bailout-review/