خرید آنلاین پر فروش ترین سشوار اصل و ارزان در فروشگاه اینترنتی ارشاکو | takdoo-تکدو

خرید آنلاین پر فروش ترین سشوار اصل و ارزان در فروشگاه اینترنتی ارشاکو | takdoo-تکدو

نمونه‌های سرامیکی، تیتانیومی، و یون دار هر کدوم از مدل‌ها هم در دسته‌بندی سشوار قرار داره. در حال حاضر چندین برند بسیار مطرح در زمینه تولید سشوارهای با‌کیفیت و پر قدرت مشغول به فعالیت هستند. یکی از این برندها که بسیار معروف است، سشوار برند فیلیپس Philips نام دارد. در کنار فیلیپس، برند جانسون Johnson و برند بابیلیس babyliss نیز از دیگر برندهای بسیار قدیمی و معروف در این زمینه است.

  • سشوارهای برسی نیز که امروزره طرفداران زیادی پیدا کرده است حال های مختلف چرخشی و ثابت دارد و مناسب برای حالت دادن مو ها و در عین حال خشک کردن موها به بهترین شکل ممکن است.
  • لازم به ذکر است که برخی از مدل‌های گران قیمت، کاملا آرایشگاهی بوده و خرید آن‌ها برای مصارف خانگی و شخصی، بدون فایده خواهد بود.
  • طور کلی بهترین و معروفترین برندهای سشوار در بازار ایران، پاناسونیک، فیلیپس، رمینگتون، ناسا، پرومکس، بابیلیس و پرینسلی و روزیا هستند.
  • امروزه انواع مختلفی از سشوارها در بازار موجود است که می‌توان از نواع آن‌ها به سشوارهای مسافرتی، فر کننده، چرخشی و برس‌دار اشاره کرد.

لازم به ذکر است که برخی از مدل‌های گران قیمت، کاملا آرایشگاهی بوده و خرید آن‌ها برای مصارف خانگی و شخصی، بدون فایده خواهد بود. با خرید سشوار نانو حالت موها تقریبا حفظ می‌شود و رطوبت آن 1000 برابر سشوار معمولی است. به عمق موهای شما نفوذ کرده و تعادل رطوبتی مناسب را در بین موها برقرار می‌کند.

سشوار

این شرکت قصد تولید سشوارهایی را دارد که ساکت و آرام تر عمل کرده و نگهداری و کار با آنها آسانتر باشد. پس اگر به دنبال خرید سشوار هستید با اطمینان کامل می‌توانید از برند فیلیپس خرید کنید. اگر تا به حال قصد خرید سشوار و یا ماشین ریش‌تراش را داشته‌اید پس قطعا اسم فیلیپس را شنیده‌اید. فیلیپس یک شرکت چند ملیتی هلندی است که در سال 1891 در آیندهوون تاسیس شد.

سشوار فیلیپس 9000 وات مدل 0799

با انتخاب سشوار بابیلس میتوانید مطمئن باشید که به یک برند متخصص در زمینه بهداشت و زیبایی شخصی اعتماد کرده‌اید. شما می‌توانید با صرف هزینه تا 1 میلیون تومان، بهترین مدل‌های سشوار این شرکت را خریداری کنید. برند ناسا الکتریک با هدف تحقق شعار “نهایت امنیت، سلامت و آرامش” در تولید محصولات خانگی متولد شد و تاکنون توانسته تا حدود زیادی به آن هدف پایبند بماند. در بازار ایران محدوده قیمت سشوار پاناسونیک حدودا مابین 120 هزار تومان تا 4.5 میلیون تومان است.

فیلیپس قبلاً یکی از بزرگترین شرکتهای الکترونیکی در جهان بود اما در حال حاضر بیشتر در حوزه فناوری سلامت و بهداشت شخصی متمرکز است و بسیاری از بخش‌های دیگر آن واگذار شده است. سیم پیچ‌های حرارتی فلزی گرمای غیر یکنواختی ایجاد می‌کنند و این هوای گرم ناموزون می تواند موهای شما را در دماهای بالا بسوزاند. در حالی که سشوارهای سرامیکی، تورمالینی و تیتانیومی باعث ایجاد یکنواخت گرما می‌شوند و موهای شما را براق و بدون آسیب خشک می‌کند. اگر قصد خرید سشوار برای مصارف غیرخانگی را دارید، حتما باید سشوارهای حرفه‌ای را انتخاب کنید. این خشک کن‌ها برای حالت‌دهی مناسب نیستند، زیرا یک میدان الکترومغناطیسی در این خشک کن‌ها ساخته شده است. استفاده طولانی مدت از خشک کن یونی ممکن است به حالت پذیری موهای شما آسیب برساند.