انواع مختلف شیرآلات و اتصالات صنعتی مقالات اخبار و مقالات بازرگانی سیال کنترل | kasrasaran

انواع مختلف شیرآلات و اتصالات صنعتی مقالات اخبار و مقالات بازرگانی سیال کنترل | kasrasaran

همچنین بهتر از سایر شیرها بسته می‌شوند و با بسته و باز شدن مداوم دچار ساییدگی نمی‌شوند. البته شیرهای توپی می‌توانند جریان بالاتری از مایعات یا گازها را تحمل کنند. شیرهای توپی که در بازار با نام شیر ضربه‌ای نیز شناخته می‌شوند از یک ساچمه کروی جهت تنظیم میزان سیال یا گاز خروجی استفاده این فرم تماس می‌کنند. معمولا این نوع شیرها برای تنظیم آب سرد و گرم به کار برده می‌شوند.

  • یک سوراخ در وسط این توپی (مانع کروی) قرار دارد که اگر مجرای سوراخ توپی در راستای عبور سیال قرار بگیرد، مسیر حرکت سیال باز می شود.
  • به علت تنوع در انواع سیستم ها، سیالات و محیط هایی که شیر ها میبایست تحت آن شرایط کار کنند، انواع محتلف و متنوعی از شیرآلات صنعتی طراحی و توسعه یافته است.
  • نحوه عملکرد شیر یک طرفه بطور مکانیکی و به کمک فشار مایع (سیال) است.
  • کادر فنی مهندسی مجموعه با بیش از یک دهه تجربه و دانش فنی مفتخر به ارایه بهترین خدمات و رفع نیاز صنایع سبک و سنگین در اسرع وقت می باشد.

در سال 1945 یک شرکت آمریکایی با قرار دادن نشیمنگاه (سیت) تِفلُنی در این شیرها، باعث افزایش کیفیت این شیرها شد. شیرهای سماوری به دو نوع، استاندارد و Pressure Balance تقسیم می شوند. در مقابل این شیرها، شیرهای Multi Turn قرار دارند که برای باز و بست کردن آن ها باید چند دور هندویل یا دسته آن ها را بچرخانیم. این شیرها از نوع Quarter Turn هستند و به وسیله آن ها می توان خیلی سریع مسیر را باز و بست کرد. ارتفاع این شیرها کم می باشد و قیمت آن ها نسبت به شیرهای دیگر مناسب است. مهم ترین نوع این شیرها، شیر یکطرفه نوسانی (Swing Check Valve) می باشد.

شیر پروانه‌ای

طراحی و ساختار شیرنوع شیر و کاربرد های آننحوه عملکر آنهاقیمت و نوسانات نرخ ارزبرند و شرکت تولید کننده آناستاندارد های تولیدمیزان عرضه و تقاضاو …. هرچه میزان روی در شیرآلات برنجی بیشتر باشد ، مقاومت مکانیکی افزایش می یابد اما این باعث افزایش شکنندگی آن می شود.عملکرد اساسی شیرآلات برنجی ، کنترل و تنظیم جریان مایعات می باشد. به‌بیان دیگر، عبور مایعات از این شیر به صورت یکسویه خواهد بود و هیچگونه برگشتی ندارند.

شیرآلات صنعتی استیل

مکانیزم آن به ‌صورتی است که فشار سیال عبوری شیر را باز کرده و جریان برگشتی آن را می‌بندد. در منازل، لوله‌ی ورودی آبگرمکن‌ها و پالایشگاه‌ها مورد استفاده است. به این نوع بال ولو ، شیر ضربه ای، quarter-turn action و quick opening هم می­گویند.

از همین رو به جهت دریافت آخرین شرایط خرید و دریافت قیمت انواع شیر صنعتی (ولو صنعتی) کافیست با کارشناسان متخصص شرکت ناب زیست تماس حاصل نمایید. همچنین میتوانید بدون هیچگونه دغدغه ای، ابعاد و نیازهای پروژه‌هایتان را تشریح نموده و از مهندسین خبره شرکت معتبر ناب زیست مشاوره رایگان دریافت نمایید. شیر یک طرفه (check valve) بر روی مجرای خروجی لوله‌ها نصب میگردد.